Годовые задачи

1. Продолжить системную работу по приобщению воспитанников к ознакомлению с родным краем, страной, государственными символами через создание центров патриотического воспитания во всех возрастных группах.

Працягваць сiстэмную работу па далучэнню выхаванцаў да дзяржаўнай iдэалогii, азнаямленню з родным краем, краiнай, дзяржаўнымi сiмваламi праз стварэнне цэнтраў патрыятычнага выхавання ва ўсiх узроставых групах.

2. Продолжить работу по развитию связной речи воспитанников, используя эффективные методы и приемы развития языковых навыков воспитанников в ходе организации сюжетно-ролевых игр.

Працягваць работу па развiццю сувязнай гаворкi выхаванцаў, выкарыстоўваючы эфектыўныя метады i прыемы моўных навыкаў выхаванцаў пасродкам сюжэтна-ролевых гульняў.